Aktualności

Mimo wczesnego zamówienia przez stację Syfy kontynuacji zdjęcia do czwartego sezonu zostały opóźnione, a przyszłość serialu stoi pod znakiem zapytania.

„Wynonna Earp” jest adaptacją komiksów stworzonych przez Beau Smitha. Akcja skupia się wokół tytułowej Wynonny, dziedziczki Wyatta Earpa, której zadaniem jest walka z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami.

Weekend przyniósł nieciekawe wieści dla wszystkich fanów serialu – seria przedłużona w lipcu 2018 roku o kolejny sezon doczekała się właśnie opóźnień w związku z problemami finansowymi studia produkcyjnego IDW Entertainment. Rozpoczęcie zdjęć zostało przesunięte na jeszcze nieznaną datę, ale jak wypowiada się samo studio:

IDW jest zobowiązane do kontynuacji historii Wynonny Earp. Tak samo jak fani uwielbiamy nie tylko serial, ale również komiksy, postacie i ogólne przesłanie, które niesie ze sobą ta marka. Pracujemy właśnie nad dopracowaniem tego w jaki sposób ta historia będzie kontynuowana i niedługo podzielimy się nowymi szczegółami w tej sprawie.

wynonna earp, syfy, sezon 4, zagrożenie, sezon 5
Kadr z serialu

Stacja Syfy nie zamierza zrezygnować z serialu, a jak donoszą wieści, nieoficjalnie zamówiono także piąty sezon.

Źródło: hollywoodreporter.com / deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Wynonna Earp

Wynonna Earp to kobieta, która dzielnie walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. To właśnie ona jest wnuczką legendarnego Wyatta Earpa – jako jedyna …


Aktualności