Aktualności

Twórcy serialu zagrożonego przez problemy finansowe studia produkcyjnego już niedługo powrócą do kręcenia zapowiadanego sezonu.

„Wynonna Earp” jest adaptacją komiksów stworzonych przez Beau Smitha. Akcja skupia się wokół tytułowej Wynonny, dziedziczki Wyatta Earpa, której zadaniem jest walka z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami.

W lutym bieżącego roku fanów serialu „Wynonna Earp” czekały niezbyt dobre wieści – pomimo wcześniejszego zamówienia kolejnego sezonu studio odpowiedzialne za nakręcenie produkcji napotkało na spore problemy finansowe. W związku z tym dalsze losy serialu były zagrożone, choć nie brakowało zapewnień, że studio IDW Entertainment robi co może, by móc wypełnić zobowiązania. Natychmiast ruszyły kampanie w mediach społecznościowych, w których widzowie dawali znać, jak bardzo chcą powrotu tego serialu.

Szczęśliwie z pomocą stacji Syfy, odpowiedzialnej za emisję serialu w Stanach Zjednoczonych, i stacji Space, wypuszczającej serial w Kanadzie, udało się rozwiązać problemy. Do produkcji dołączyło również Cineflix Studios, które odpowiadać będzie za sprzedaż praw do dystrybucji serialu na całym świecie, co ma pomóc ustabilizować sytuację finansową.

wynonna earp, syfy, sezon 4
Kadr z serialu

Produkcja czwartego sezonu rozpocznie się jeszcze w tym roku, po podpisaniu nowych umów z obsadą, które dobiegają końca w związku z przedłużoną przerwą. Jak wspomniała Emily Andras, showrunnerka serialu:

Jesteśmy zachwyceni tymi, że możemy zrobić więcej sezonów „Wynonny Earp” i wdzięczni stacjom i partnerom, którzy o to zadbali. To także niebywałe świadectwo naszych odważnych fanów, którzy przypominają nam każdego dnia, byśmy walczyli ile sił o to, co kochamy.

Premiera czwartego sezonu zapowiadana jest na 2020 rok.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Wynonna Earp

Wynonna Earp to kobieta, która dzielnie walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. To właśnie ona jest wnuczką legendarnego Wyatta Earpa – jako jedyna …


Aktualności