Aktualności

Kilka dni po premierze trzeciego sezonu „Wynonna Earp” stacja Syfy zamówiła czwarty sezon produkcji.

Kultowa seria o walce z demonami i nadprzyrodzonymi istotami doczeka się kolejnego, czwartego już sezonu – takie informacje zostały ogłoszone podczas sobotniego pokazu na Comic-Conie w San Diego.

Historia Wynonny Earp, prawnuczki legendarnego Wyatta Earpa (Melanie Scrofano) walczącej z demonami i istotami nadprzyrodzonymi, powstała na podstawie komiksu wydanego przez IDW, a stworzonego przez Beau Smitha. Bohaterka wykorzystując swoje wyjątkowe zdolności i wraz z grupą sojuszników podejmuje trudną walkę, która ma na celu wymierzenie sprawiedliwości wszelakim złym bytom.

Trzeci sezon, którego premierowy odcinek został wyemitowany 20 lipca, będzie poświęcony walce o obalenie Bulshara, zanim zniszczy on Ghost River Triangle. Lekkomyśla Wynonna wraz ze swoją drużyną: młodszą siostrą Waverly, agentem Dollsem oraz nieśmiertelnym przyjacielem Docem zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo nad potworami i uratować świat.

W produkowanym przez SEVEN24 Films i dystrybuowanym przez IDW Entertainment serialu występują: Melanie Scrofano („The Listener”, „Damien”), Tim Rozon („Instant Star”), Dominique Provost-Chalkley („Britannia High”), Shamier Anderson („The Next Step”), Katherine Barrell („Workin’ Moms”), a także Megan Follows („Anne of Green Gables”, „Reign”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Wynonna Earp

Wynonna Earp to kobieta, która dzielnie walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. To właśnie ona jest wnuczką legendarnego Wyatta Earpa – jako jedyna …


Aktualności