Aktualności

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się fragmenty scenariusza „The Witcher”, których użyto przy okazji castingów do serialu. Wśród części fanów książek o wiedźminie wywołały one sporo kontrowersji.

Od około miesiąca, na portalu Reddit znaleźć możemy fragmenty scenariusza bardzo oczekiwanej, nie tylko w Polsce, produkcji Netflixa „The Witcher”. Ich lektura daje nam wstępny zarys postaci oraz tego, jaki charakter będzie miała produkcja.

Pierwsza z udostępnionych scen to rozmowa Yennefer z Geraltem i jest to bardzo żywiołowa, dowcipna wymiana zdań. Może to sugerować, że w serialu, będącym adaptacją serii książek Andrzeja Sapkowkskiego, zdecydowanie nie zabraknie humoru. W drugiej scenie dostajemy za to rozmowę Yennefer z królem, którego kobieta raczej nie darzy sympatią. Kontrowersje wśród fanów wywołał fakt, że serial Netflixa czerpał będzie garściami nie tylko z książek o wiedźminie, ale również z serii gier. 

lauren schmidt hissrich, wiedźmin, netflix, witcher
Showrunnerka serialu – Lauren Schmidt Hissrich

Showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich uspokaja jednak, że te sceny nie są fragmentami serialu, a miały zostać wykorzystane jedynie na okoliczność castingu.

Pamiętacie gdy powiedziałam, że scenariusz scen odgrywanych przy okazji castingu może wyciec do siceci oraz żebyście się tym nie martwili, gdyż nie będą one wykorzystane w serialu? Właśnie miało to miejsce, co nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Nie martwcie się. W świecie „The Witcher” wszystko ma się dobrze. 

Serial o przygodach Geralta wciąż budzi sporo spekulacji, mimo że data jego premiery i obsada wciąż nie są znane.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności