Aktualności

Szósty odcinek czwartego sezonu „Black Mirror” zabierze nas na wycieczkę do muzeum kryminalnego Black Museum. Netflix właśnie opublikował plakat i trailer nadchodzącej historii.

Po zapowiedzi epizodów „Arkangel” i „Crocodile” Netflix nie zwalnia tempa, zaskakując nas kolejnym zwiastunem i plakatem ostatniego odcinka nowego sezonu.

 

 

Odcinek ma się skupić na popularnym muzeum kryminalistyki, do którego trafia główna bohaterka. Znajdują się tam przede wszystkim przedmioty pochodzące z miejsc zbrodni i główna, niewidoczna dla wszystkich „gwiazda”, która prawdopodobnie jest jakimś niezwykłym urządzeniem. Każdą mrożącą krew w żyłach historię będzie można przeżyć jeszcze raz i na nowo „zadać sobie ból, ale nie terror”. Tylko jakie będą skutki takiego powrotu do przeszłości?

Niektóre z przedstawionych artefaktów pojawiły się już w poprzednich odcinkach; ponadto w trailerze pojawia się wizerunek bohaterki z epizodu „White Bear” - Victorii Skillane. 

Producentem wykonawczym „Black Museum”, tak jak w poprzednich częściach, jest Annabel Jones. Scenariusz napisał Charlie Brooker, a reżyserią zajął się Colm McCarthy. W obsadzie 90-minutowego odcinka znaleźli się m.in. Letitia Wright („Urban Hymn”), Douglas Hodge („Robin Hood”) i Babs Olusanmokun („Shelter”).

Promocja czwartego sezonu ma potrwać łącznie 13 dni, czyli zostanie zakończona mniej więcej 8 grudnia. W związku z tym można jedynie spekulować, że premiera odbędzie się w okolicach tej daty.

Źródło: Independent.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …