Aktualności

W sieci pojawiły się szczegółowe informacje na temat serialu „For The People”, produkowanego przez Shondaland dla stacji ABC. Możemy też zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu.

Shondaland to firma stworzona przez Shondę Rhimes, która ma na swoim koncie takie produkcje jak „Grey's Anatomy” czy „How To Get Away With Murder”. Najnowszy serial, który powstaje przy współpracy ze stacją ABC, opowiadać będzie o pracy w prestiżowym sądzie rejonowym w okręgu Nowego Jorku, zwanym potocznie „Matką Sądów”. Fabuła skupi się na szóstce utalentowanych prawników, którzy stoją po przeciwnych stronach sali sądowej. Część z nich to obrońcy z urzędu, a prywatnie także bliscy znajomi. W pracy przyjdzie im się zmierzyć z nie mniej zdeterminowanymi oskarżycielami, surowym sędzi, oraz najtrudniejszymi sprawami karnymi w kraju.

 

Profesjonalizm wszystkich bohaterów zostanie niejednokrotnie wystawiony na próbę, tak samo jak ich wzajemne przyjaźnie i relacje, które w obliczu pracy w najbardziej prestiżowym sądzie w kraju, mogą ulec przemianom.

 

W nowym serialu wystąpią: Britt Robertson („Under The Dome”), Jasmin Savoy Brown („The Leftovers”), Ben Rappaport („Mr. Robot”), Susannah Flood („Chicago Fire”), Wesam Keesh („Chicago Justice”), Rege-Jean Page („Roots”), Ben Shenkman („Billions”), Hope Davis („Wayward Pines”), Vondie Curtis-Hall („Daredevil”) oraz Anna Deavere Smith („Nurse Jackie”).

Za produkcję odpowiedzialny jest Paul William Davies („Scandal”) wraz z Shondą Rhimes („Grey's Anatomy”), Betsy Beers („How To Get Away With Murder”) i Tomem Vericą („4400”).

Premiera przewidywana jest na 13 marca 2018 roku.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.