Aktualności

Ponowne spotkanie z rodziną McGuire prawdopodobnie nastąpi nieco później niż pierwotnie to planowano. Przyczyną są różnice kreatywne między Disneyem a twórczynią serialu.

Przyczyną wstrzymania produkcji jest nieporozumenie między Disneyem a showrunnerką serialu, Terri Minsky, która nie będzie już pełnić tej funkcji. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi ją w tej roli. Choć obecnie ekipa produkcyjna i aktorzy mieli przerwę od nagrywania, to nagła zmiana showrunnerki może znacząco wpłynąć na serial i czas jego realizacji. 

Jak mówi rzecznik prasowy Disney+:

Fani są emocjonalnie przywiązani do „Lizzie McGuire” i mają wysokie oczekiwanie wobec nowego serialu. Po nakręceniu dwóch odcinków doszliśmy do wniosku, że musimy pójść w innym kierunku i ukazać tę historię w innym świetle.

Lizzie McGuire, Disney+
Zdjęcie aktorów na planie „Lizzie McGuire”

W sequelu ponownie spotkamy się z tytułową Lizzie, która nie już nastolatką, a trzydziestolatką mieszkającą w Nowym Jorku. Z pomocą swoich nowych i dawnych przyjaciół, rodziny oraz oczywiście animowanego alter ego, Lizzie doświadczać będzie zarówno tych lepszych, jak i gorszych stron bycia dorosłą. W głównych rolach powrócą Hilary Duff („Younger”), Hallie Todd („Murder, She Wrote”) jako Jo, Robert Carradine („Ghosts o Mars”) w roli Sama i Jake Thomas („Artificial Intelligence: AI”) jako Matt.

Premiera „Lizzie McGuire” jeszcze w tym roku na platformie Disney+.

Źródło: variety.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności