Aktualności

Robin Wright w rozmowie z „Today” wypowiedziała się na temat Kevina Spaceya i stawianych mu zarzutów. Powiedziała: „Nie znałam człowieka”.

Po raz pierwszy, na temat swojego partnera z planu Robin Wright,wypowiedziała się, kiedy Kevin Spacey odszedł z Netflixa po aferze o charakterze seksualnym.

W trakcie rozmowy z Savannahą Guthrie na NBC Robin została zapytana o domniemane zachowanie aktora i oskarżenia kierowane w jego stronę.

Kevin i ja znaliśmy się pomiędzy nagraniami i w czasie przerw, kiedy mogliśmy sobie pożartować.

Powiedziała Wright.

Tak naprawdę nie znałam tego człowieka. Znałam tylko niesamowitego aktora, którym był.

 

Wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

Po niedawnym zwiastunie szóstego i zarazem ostatniego sezonu „House of Cards” jest oczywiste, że Robin Wright będzie grała sama.

house of cards, robin wright, robin wright house of cards, house of cards claire
Postać grana przez Wright – Claire Underwood

Pod koniec piątej serii bohater Kevina, Frank Underwood, zrezygnował ze stanowiska prezydenta, ustępując miejsca swojej żonie Claire (Robin Wright).

Początkowo szósty sezon zawieszono, gdy na wierzch wypłynęły oskarżenia kierowane w stronę aktora, które później doprowadziły także do jego zwolnienia.

Nowa seria będzie liczyła zaledwie osiem odcinków. W obsadzie zobaczymy Diane Lane, Grega Kinneara i Cody Fern, a także Michaela Kelly’ego, Jayne Atkinson, Patricię Clarkson, Constance Zimmer, Dereka Cecila, Campbell Scott i Borisa McGivera.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …