Aktualności

Reżyser Peter Jackson poinformował w jednym z wywiadów, że nie zamierza powrócić do świata Śródziemia, w związku z czym jego udział w nowym projekcie Amazona jest wykluczony.

Amazon od kilku miesięcy ciężko pracuje nad serialem osadzonym w świecie „The Lord of the Rings”. Ogromny budżet (ponad 500 milionów dolarów) wzbudza we wszystkich fanach twórczości Tolkiena ogromną ekscytację; z takimi pieniędzmi można w końcu zrobić, co się chce. Amazon nie ukrywa, że przeznaczył na serial tak dużą kwotę, mając nadzieję, że produkcja w realny sposób zagrozi aktualnemu numerowi jeden, czyli „Game of Thrones” od HBO.

Peter Jackson, Lord of the Rings, Amazon, sezon 1, serial, Władca pierścieni, Tolkien
Peter Jackson

Niedawno pojawiła się informacja, że fabuła serialu osadzona będzie przed wydarzeniami z trylogii „The Lord of the Rings” i jest duża szansa na to, że opowie historię Aragorna. Nic więc dziwnego, że fani filmów, które wyszły spod ręki Jacksona, bardziej niż chętnie widzieliby go na planie. Reżyser w niedawno udzielonym wywiadzie dla francuskiej prasy kategorycznie zaprzeczył takim plotkom, oświadczając, że nie ma zamiaru wracać do pracy przy tym uniwersum.

W międzyczasie niektórzy aktorzy, którzy byli zaangażowani w ekranizację „The Lord of the Rings”, wyrazili swoje zainteresowanie udziałem w serialu. Na ich czele stanął sam Ian McKellen, czyli odtwórca roli Gandalfa. Serial jest na na bardzo wczesnym etapie preprodukcji i na jakiekolwiek szczegółowe informacje, czy to dotyczące obsady, czy fabuły, przyjdzie fanom jeszcze poczekać.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności