Aktualności

W trailerze „Godless”, nowego miniserialu Netflixa, zostajemy wprowadzeni w świat La Belle – małego miasteczka na Dzikim Zachodzie, zamieszkanego wyłącznie przez płeć piękną, ale w tym przypadku niekoniecznie słabszą.

Serial opowie o gangu Franka Griffina, terroryzującym Dziki Zachód i polującym na byłego protegowanego ów rzezimieszka – Roya Goode'ego. Pościg doprowadza zbirów do spokojnego miasteczka w Nowym Meksyku. Googe znajduje schronienie u wdowy Alice Fletcher, która postanawia mu pomóc. Razem będą bronić La Belle przed gansterami.

 

„Godless” obejrzymy już 22 listopada. Netflix wypuści od razu wszystkie siedem odcinków serialu. Produkcja została stworzona przy współpracy Stevena Soderbergha i Scotta Franka (scenarzysty „Logana” i „Minority Report”). W obsadzie zobaczymy m.in. Jeffa Danielsa („Dumb and Dumber”, „The Martian”), Merritt Wever („The Walking Dead”, „Nurse Jackie”), Michelle Dockery („Downton Abbey”, „Non-Stop”).

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Godless

Serial opowie o gangu Franka Griffina. Gangu terroryzująym Dziki Zachód i polującym na byłego protegowanego ów rzezimieszka – Roya Goode'ego. Pościg doprowadza …