Aktualności

Aktor Wilson Bethel, znany ze swojej roli w „Hart of Dixie”, potwierdził swój udział w trzecim sezonie hitu Netflixa „Daredevil”.

Przygody niewidomego mściciela z Nowego Jorku śledzą miliony osób na całym świecie. Serial wyprodukowany przez Marvela i Netflixa jest jak dotąd jedną z najpopularniejszych i zarazem najlepszych produkcji na podstawie komiksów. Trzeci sezon przygód Matta Murdocka jest bardzo wyczekiwany za sprawą emocjonującego cliffhangera w „The Defenders”, czyli kolejnej produkcji z uniwersum Marvela. 

Bethel zagra agenta FBI, któremu przypadnie w udziale bardzo ważna rola w konflikcie pomiędzy Murdockiem a Fiskiem, znanym jako Kingpin. Na chwilę obecną nie ma więcej oficjalnych informacji na temat postaci, którą przyjdzie sportretować Bethelowi. W internecie nie brakuje jednak pokaźnego zbioru fanowskich teorii na ten temat, popartych wiedzą z komiksów.

Wilson Bethel jako Wade Kinsella w "Hart of Dixie"
 

Erik Oleson („Man In The High Castle”) przejmie produkcję serialu po Douglasie Petrie i Marco Ramirezie („The Defenders”). Zdjęcia do nowego sezonu dopiero się rozpoczęły, więc fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać na dalsze przygody „Daredevila”.

Data premiery nie jest na razie znana.

Źródło: variety.com/denofgeek.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …