Aktualności

YouTube i Lionsgate mają dla nas zaskakującą propozycję nowego serialu na chłodne, zimowe wieczory. Jeśli myśleliście, że to już koniec tanecznego show, nigdy nie byliście w większym błędzie. W sieci właśnie pojawił się zwiastun oraz data premiery „Step Up: High Water”.

„Czy kiedykolwiek chciałeś czegoś tak bardzo, że musiałeś zdobyć to bez względu na to, ile by to zajęło?”

„Step Up: High Water” ma być 10-odcinkowym dramatem, bazującym na popularnych filmach z serii „Step Up”. Fabuła skupia się na ambitnych, młodych tancerzach uczących się w szkole High Water Performing Arts w Atlancie. Każdy z nich zmaga się z wieloma problemami, mimo wszystko walcząc o swoje szczęście i próbując osiągnąć wyznaczony cel. Wszystkie odcinki pojawią na YouTube Red 31 stycznia 2018 roku. 

Serial stworzony i wyprodukowany został przez Holly Sorensen. W główną postać wciela się piosenkarz Ne-Yo, którego zobaczymy w roli Sage’a Odoma, legendarnego założyciela słynnej szkoły High Water Performing Arts. Naya Rivera („Glee”) wystąpi natomiast jako Collette, była tancerka, która została dyrektorką owej placówki. W obsadzie znaleźli się również Faizon Love („Couples Retreat”), Lauryn McClain („Daddy’s Little Girls”), Petrice Jones („Play the Devil”), Marcus Mitchell („High Strung”), Jade Chynoweth („300”), Carlito Olivero („East Los High”), Terrence Green („Being Mary Jane”), R. Marcus Talor („Straight Outta Compton”) oraz Eric Graise („The Walking Dead”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Step Up: High Water

Serial bazuje na popularnych filmach z serii „Step Up”. Fabuła skupia się na ambitnych, młodych tancerzach uczących się w szkole High Water Performing Arts w Atlancie. …