Aktualności

Wiele osób pamięta zapewne zabawne losy małżeństwa, ukazane w serialu „Mad About You”, który emitowany był przez NBC w latach 90. Jeden z twórców hitu walczy, by produkcja powróciła na ekrany.

Po wielkim powrocie „The X-Files”, „Twin Peaks”, „Curb Your Enthusiasm”, „Prison Break” i „Will & Grace”, współtwórca oraz aktor wcielający się w jednego z głównych bohaterów „Mad About You”, Paul Reiser, stara się, by serial ponownie trafił na mały ekran. Według TV Line, Sony prowadzi rozmowy z aktorami, by po raz kolejny wcielili się w swoje stare role.

Paul Reiser

 

„Mad About You” emitowany był w latach 1992-1999 przez NBC; zdobył wówczas ogromną popularność i uznanie. Produkcja opowiadała o zabawnym codziennym życiu świeżo poślubionej pary, mieszkającej w Nowym Jorku. Reiser, który współtworzył serial razem z Dannym Jacobsonem, dąży do tego, by przywrócić produkcję jako limitowaną serię, przedstawiającą dalsze losy bohaterów, kiedy ich pociecha odchodzi college’u.

W serialu zobaczyć mogliśmy takich aktorów jak Paul Reiser („Stranger Things”), Helen Hunt („Twister”), John Pankow („To Live and Die in L.A.”), Leila Kenzle („Identity”), Anne Ramsay („The Taking”), Cynthia Harris („Mannequin 2: On the Move”), Louis Zorich („Detachment”), Robin Bartlett („Shutter Island”), Richard Kind („Spin city”) oraz wielu innych.

W dyskusjach nad przywróceniem „Mad About You” pada wiele argumentów „za” i „przeciw”. Serial cieszył się kiedyś sporą popularnością, jednak nie wiadomo, ilu dawnych fanów powróciłoby do historii Jamie i Paula. Na dodatek finał ostatniego sezonu sugerował spokojne, dalsze życie rodziny. Pozostają zatem wątpliwości, w jaki sposób twórcy ewentualnej kontynuacji rozwiązaliby kwestię zamkniętego już zakończenia. 

Jedno jest pewne – na pozytywną bądź negatywną decyzję o przedłużeniu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane