Aktualności

Dobra wiadomość dla wyczekujących komedii o wampirach, bazującej na filmie pod tym samym tytułem – serial obejrzymy już w marcu. Tymczasem podziwiać możemy pełen zwiastun serii.

„What We Do in the Shadows” bazuje na filmie pod tym samym tytułem z 2014 roku. Historia ma dziać się w Nowym Jorku i przedstawiać nowe postacie: staromodnego Laszlo (granego przez Matta Berry’ego); jego partnerkę Nadję (w tej roli Natasia Demetriou), będącą wolnym duchem; Nandora (Kayvan Novak), zarządzającego zamieszkiwanym przez nich miejscem; Guillermo (Harvey Guillen), który jest ludzkim sługą Nandora; Colina Robinsona (Mark Proksch), będącego wampirem żywiącym się energią – nie musi wysysać krwi, bowiem rozmowa z nim jest tak nudna, że ofiarze odechciewa się żyć i boją się go nawet inne wampiry. Za stworzenie serialu odowiadają Taika Waititi („Thor: Ragnarok”), Jemaine Clement („Flight of the Conchords”) oraz Paul Simms („Atlanta”).

Zaprezentowany zwiastun powinien przypaść do gustu fanom filmu – widzimy w nim typowe dla tego uniwersum elementy, jak choćby wrogość między wampirami a wilkołakami. W tle natomiast słyszmy znany motyw muzyczny.

Premiera serialu 28 marca czasu polskiego.

Źródło: FX / spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności