Aktualności

W sieci pojawił się kolejny trailer serialu opartego na doskonale przyjętej komedii o tym samym tytule, „What We Do in the Shadows”.

„What We Do in The Shadows” bazuje na filmie pod tym samym tytułem z 2014 roku. Historia będzie skupiać się wokół nowojorskich wampirów, które mieszkają razem. Serial przedstawi staromodnego Laszlo (granego przez Matta Berry’ego); jego partnerkę Nadję (w tej roli Natasia Demetriou), będącą wolnym duchem; Nandora (Kayvan Novak), zarządzającego zamieszkiwanym przez nich miejscem; Guillermo (Harvey Guillen), który jest ludzkim sługą Nandora; Colina Robinsona (Mark Proksch), wampira żywiącego się energią – nie musi wysysać krwi, bowiem rozmowa z nim jest tak nudna, że ofiarze odechciewa się żyć.

Wszystkie poprzednie trailery starały się pokazać nowych bohaterów oraz zaprezentować widzom w jaki sposób serial podejdzie do niecodziennej formy i klimatu, wypracowanego przez filmowy pierwowzór. Tym razem możemy jednak doświadczyć czegoś niecodziennego, czyli imprezy urodzinowej wampirów. Serial wciąż nie ma ustalonej daty premiery, chociaż wiadomo, że ma ona nastąpić wiosną tego roku.

Źródło: FX

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności