Aktualności

Stacja FX oficjalnie zamówiła pilot serialu, który ma być rebootem znanego „What We Do in the Shadows”. Podano też informację, kto zajmie się wyreżyserowaniem odcinka i kogo zobaczymy w obsadzie.

Jemaine Clement („Divorce”) będzie odpowiedzialny za scenariusz, zaś Taika Waititi („Thor: Ragnarok”) za reżyserię; obaj wystąpią także w roli producentów wykonawczych. W obsadzie reboota „What We Do in the Shadows” pojawi się Kayvan Novak („Asylum”, „Skins”, „Sirens”), Matt Berry („The IT Crowd”), Natasia Demetriou („Stath Lets Flats”) i Harvey Guillen.

Film opowiada o grupie wampirów mieszkających razem w Wellington w Nowej Zelandii, którzy poznają życie współczesnych śmiertelników. Kayvan Novak otrzymał rolę Nandora, będącego głową „rodziny” wampirów, Matt Berry wcieli się w łamagę Lazslo, zaś Natasia Demetriou zagra w silną wampirzycę z charakterem.

Film „What We Do in the Shadows” okazał się hitem; zarobił na siebie blisko 7 milionów dolarów, zatem stacja FX i twórcy z pewnością liczą, że serialowy reboot powtórzy ten sukces. Dla przypomnienia zwiastun oryginalnej produkcji: 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Skins

Serial porusza problemy nastoletniego życia, takie jak nadużywanie alkoholu, branie narkotyków, sypianie z niewłaściwymi osobami i choroby psychiczne. Głównymi …