Aktualności

Zdążyliście się już stęsknić za „Westworld”, „Silicon Valley” i innymi serialami HBO? Jeśli tak, to stacja przygotowała dla was skromny, okołomikołajkowy prezent. Udostępniona została krótka zapowiedź wszystkiego, co HBO ma nam do zaoferowania w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Choć bardzo prawdopodobne, że tym razem obejść będziemy się musieli bez „Game of Thrones”, to bez wątpienia jest w czym wybierać.   

Na pierwszy plan wysuwa się „Westworld”. Mimo że w zwiastunie serial pojawia się dopiero w końcówce, to jest to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana premiera HBO w 2018 roku. Opowieść o futurystycznym parku rozrywki, w którym najbogatsi mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia, doczeka się kontynuacji. W drugim sezonie czeka nas przede wszystkim krwawy konflikt między hostami i gośćmi, a pogłoski twierdzą, że być może zajrzymy w końcu do innych, działających równolegle parków.

Z nowymi sezonami powrócą też „Silivon Valley” (piąty sezon), „Animals” (trzeci sezon), „Insecure” (trzeci sezon), „Vice” (szósty sezon), „High Maintenance” (drugi sezon), „Room 104” (drugi sezon), „Ballers” (drugi sezon), „Divorce” (drugi sezon), czy „Crashing” (drugi sezon).

Rok 2018 w HBO będzie obfity w premiery seriali komediowych. Są to między innymi: „Succesion”, „Here and Now” czy też jedna z ciekawszych produkcji – „Barry”, która traktować będzie o życiu płatnego mordercy. Jako jedyna i zarazem bardzo ważna niekomediowa premiera, anonsowana jest miniseria „Sharp Objects”. Będzie to zamknięta w ośmiu odcinkach historia śledztwa, dotyczącego zabójstwa dwójki dzieci.

Daty premier większości seriali poznamy najprawdopodobniej dopiero w nowym roku.

Źródło: HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …