Aktualności

Showrunnerzy hitowego serialu „Westworld” ujawnili kilka postaci, które na pewno pojawią się w drugim sezonie.

Fani serialu o futurystycznym parku rozrywki, w którym można doświadczyć prawdziwej przygody na Dzikim Zachodzie, od finału pierwszego sezonu zachodzą w głowę, jak dalej potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Pierwsze trailery były bardzo skąpe w ukazywaniu, kogo można się spodziewać w drugiej serii. Showrunnerzy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, odpowiedzieli na kilka pytań o przyszłość niektórych postaci.

Westworld, HBO, Man in Black, sezon 2

Człowiek w czerni, czyli William, ponownie wyruszy w tajemniczą podróż, poznamy również historię jego ogromnych wpływów w korporacji Delos.

Westworld. HBO, Ashley Stubbs, sezon 2

Elsie Hughes i Ashley Stubbs, czyli programistka i ochroniarz, pod koniec pierwszego sezonu wpadli w spore tarapaty. Według showrunnerów te dwie postacie będą miały nieprzyjemność poznać najmniej przyjemne atrakcje oferowane klientom parku.

Westworld, HBO, Charlotte Hale, sezon 2

Charlotte Hale, podstępna intrygantka, która doprowadziła do upadku doktora Roberta Forda, przetrwa rzeź, jaka miała miejsce w finałowym odcinku. W kolejnym sezonie jej pewność siebie zostanie wystawiona na próbę, kiedy będzie zdana na łaskę jednego z hostów.

Westworld, HBO, Lee Sizemore, sezon 2

Lee Sizemore tworzył scenariusze dla gości parku. Niejednokrotnie cierpieli na tym hości, co szybko postawi jego postać w najgorszej z możliwych sytuacji. Lee będąc zakładnikiem Maeve, szybko zda sobie sprawę, jak łatwo role mogą ulec odwróceniu.

Westworld, HBO, Peter Abernathy, sezon 2

Peter Abernathy, czyli ojciec Dolores, w drugim sezonie ma odegrać bardzo znaczącą rolę. To jedna z dwóch osób, z którymi związana jest dziewczyna; czy to oznacza, że pozwoli mu to na realne wpływanie na jej decyzje?

Westworld, HBO, Clementine Pennyfeather, sezon 2

Clementine Pennyfeather nie miała szczęścia w pierwszym sezonie. W finale widzimy prostytutkę po zabiegu lobotomii, który powinien pozostawić ją w wegetatywnym stanie. Clementine jakimś cudem odzyskuje jednak świadomość i strzela do Człowieka w czerni. Showrunnerzy obiecują, że zabieg, któremu została poddana, będzie miał bardzo interesujące skutki dla całej fabuły.

Westworld, HBO, Dr. Robert Ford, sezon 2

Doktor Robert Ford został definitywnie uśmiercony w pierwszym sezonie i nie powróci w dotychczasowej formie w dalszych odcinkach. Jest jednak szansa na pojawienie się jego młodszej wersji w retrospekcjach.

HBO udostępniło również zdjęcia promujące drugi sezon, na których można zobaczyć pozostałe postacie, niewymienione przez showrunnerów, dlatego prawdopodobnie można być spokojnym o ich powrót do „Westworld”.

Westworld, HBO, Bernard Lowe, sezon 2

Westworld, HBO, sezon 2

Westworld, HBO, sezon 2

Westworld, HBO, Dolores Abernathy, sezon 2

 

Wszystko wyjaśni się już 22 kwietnia na HBO podczas premiery drugiego sezonu.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …


Aktualności