Aktualności

Gwałtowny pożar, który niedawno wybuchł w amerykańskim stanie Kalifornia, strawił plan zdjęciowy do serialu „Westworld”.

Żywioł, który sieje aktualnie spustoszenie na terenie Kalifornii, poczynił ogromne szkody, także dla branży serialowej. Zaledwie w dwa dni ogień rozprzestrzenił się na powierzchni przeszło 5 tys. hektarów i nic nie wskazuje na to, żeby miał na tym poprzestać. Dociera już do granic Malibu, w związku z czym zarządzono ewakuację. Przed ogniem nie mógł uciec plan zdjęciowy do serialu „Westworld”

Westworld, HBO, pożar, Westwern Town, tweet
Tweet informujący o pożarze
 
Westworld, HBO, pożar, Westwern Town, tweet
Tweet pokazujący skalę zniszczeń
 

Zabytkowe Western Town znajdujące się na terenie Paramount Ranch w Agoura Hills zostało zupełnie zniszczone w wyniku pożaru. Fani serialu „Westworld” mogą kojarzyć to miejsce – posłużyło za plan przedstawiający słynne miasteczko w serialu. Słynny biały kościół, który niejednokrotnie przewijał się na ekranie, również znajdował się na terenie Western Town. W związku z ewakuacją całej okolicy trudno oszacować dokładne straty.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …