Aktualności

Uwaga na spoilery z finału 2. sezonu! Finał drugiej serii „Westworld” już zadebiutował na ekranach widzów. Odcinek „The Passenger” był pełen emocji, budzący zdziwienie, ale także pełen… śmierci. Sporo lubianych postaci pożegnało się z życiem, ale całość jawiła się jako doskonały spektakl. Którzy z bohaterów już nie powrócą?

Po ekscytującym odcinku showrunner, Jonathan Nolan, potwierdził, że Elsie (w tej roli Shannon Woodward) definitywnie zakończy pracę z serialem i nie pojawi się w trzecim sezonie. Dodatkowo możemy też nie zobaczyć Jamesa Marsdena.

westworld, james marsden
Kadr z serialu

To ogromne zmiany w obsadzie, niestety żegnamy się z niektórymi pod koniec tego sezonu. Ale jak zawsze w tym serialu, to, kto zostaje, a kto nie, to coś, czym możemy się bawić. Poczekacie jeszcze na trzeci sezon, ale chcemy was zaskoczyć i zachwycić tym, jak rozwinie się sytuacja.

„Westworld” to mroczna odyseja opowiadająca o budzącej się do życia sztucznej świadomości i ewolucji grzechu. Historia to skrzyżowanie wizji bliskiej przyszłości i innego spojrzenia na przeszłość. Fabuła krąży wokół eksploracji świata, w którym nawet najszlachetniejszy człowiek może spełnić swoje najmroczniejsze fantazje.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …