Aktualności

Nadchodzi koniec drugiego sezonu produkcji HBO „Westworld”, pełnego nieustannych zwrotów akcji i szokujących historii. Zaczęła się zatem promocja odcinka finałowego, zatytułowanego „This Is The End”, którego zwiastun was powali!

Wideo sprawi, że zaczniecie kwestionować swoją wiedzę na temat dotychczasowych wydarzeń i zastanawiać się, co jest prawdziwe, a co zgrabnie utkanym kłamstwem.

Ostatni epizod zakończył się cliffhangerem, gdy Mężczyzna w czerni (Ed Harris) naciął własną rękę, by w końcu przekonać się, czy jest normalnym człowiekiem. Pełna emocji scena urywa się oczywiście w chwili, kiedy mamy poznać odpowiedź na to pytanie. Jednak ten moment stanowi doskonały punkt zaczepienia dla finałowego odcinka.

Obejrzyjcie materiał promocyjny:

 

Premiera finału w przyszłą niedzielę.

„Westworld” to mroczna odyseja opowiadająca o budzącej się do życia sztucznej świadomości i ewolucji grzechu. Historia to skrzyżowanie wizji bliskiej przyszłości i innego spojrzenia na przeszłość. Fabuła krąży wokół eksploracji świata, w którym nawet najszlachetniejszy człowiek może spełnić swoje najmroczniejsze fantazje.

Źródło: comicbookmovie.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …