Aktualności

Z pewnością wielu fanów czeka na kolejny sezon „Westworld”. Poznaliśmy datę rozpoczęcia zdjęć, jednak może się okazać, że trzecia odsłona będzie zawierać mniej odcinków.

Media poinformowały, że zdjęcia do trzeciego sezonu „Westworld” zaczną się w przyszłym miesiącu. Dokładna data to 25 marca. Plotki głoszą, że ten sezon będzie krótszy niż pozostałe. Zamiast dziesięciu odcinków mamy dostać osiem. Czy tak będzie? Na oficjalne oświadczenie prawdopodobnie będziemy musieli trochę poczekać.

westworld, 3 sezon, hbo
Kadr z serialu

„Westworld” opowiada o futurystycznym parku rozrywki w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające ludzkie cechy i obdarzone sztuczną inteligencją, jednak ich zachowaniami steruje obsługa parku. Serial spotkał się z bardzo dobrymi opiniami. Nieoficjalnie mówi się, że jest to jedna z najchętniej oglądanych produkcji HBO zaraz po „Game of Thrones”.

Obydwa sezony są dostępne na platformie HBO GO.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …


Aktualności