1
Aktualności

To już postanowione i nieodwołalne. Wentworth Miller, który wcielał się w postać Captaina Colda w popularnym serialu The CW „DC's Legends of Tomorrow”, właśnie nakręcił swoje ostatnie sceny jako ta postać. Plotki głoszą, że aktor chce się skupić na pracy na planie sequela „Prison Break”.

Aktor swoją przygodę z uniwersum DC rozpoczął w 2014 roku rolą Leonarda Snarta aka Captaina Colda, jednego z czarnych charakterów w 1. sezonie „The Flash”. Dwa lata później, w 2016 roku, stacja The CW postanowiła rozszerzyć swoje uniwersum serialowe o kolejną produkcję z superbohaterami, „DC’s Legends of Tomorrow”. Wtedy też Wentworth Miller załapał się do głównej obsady nowego projektu, gdzie ponownie wcielił się w rolę zimnego złoczyńcy. Fabuła tej produkcji jest dość zagmatwana. Postać Leonarda Snarta pod koniec 1. sezonu zniknęła (widzowie sądzili, że na dobre), by w kolejnej serii zaskoczyć i znów się pojawić. Jednak tym razem informacja, którą podzielił się aktor na swoim Instagramie, może oznaczać definitywny koniec przygody z serialem. Wentworth zakomunikował, że właśnie nakręcił ostatnie sceny w roli Captaina Cold i już więcej nie planuje pojawić się w produkcji DC.

Wentworth Miller znany jest najbardziej z roli Michaela Scofielda, mężczyzny próbującego uciec z więzienia w „Prison Break”. Serial ten doczekał się w 2017 roku sequela, więc niewykluczone, że tenże sequel otrzyma kolejne sezony. 

Źródło: instagram/spoilertv.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • crystalo
    crystalo

    Oby nie, błędem było w ogóle tworzyć 6 sezon

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …


Prison Break

Na wieść o skazaniu starszego brata Michael Scofield, wierząc w jego niewinność, pozoruje napad na bank i trafia do tego samego więzienia. Wcześniej tatuuje sobie …