Aktualności

Zdobywca Oscara, Jordan Peele, nie zwalnia tempa. Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun jego antologii science fiction „Weird City”.

Serial produkowany jest przez YouTube Originals i już w przyszłym miesiącu, 13 lutego będzie miał swoją premierę. Każdy odcinek przedstawi zupełnie inną historię, jednak każda z nich będzie łączyć się z pozostałymi dzięki jednej postaci. Dr. Negari (grany przez LeVara Burtona, znanego z serialu „Star Trek: The Next Generation”), nie jest zwykłym naukowcem. Ma w sobie sporo z szalonego i mocno gapowatego doktorka, który na swojej drodze spotka osoby, które mogą pożałować tej znajomości.

Peele słynie z ciętego humoru i mocnej krytyki społeczeństwa, co widać już w pierwszym trailerze „Weird City”, a co obiecuje widzom lekką, śmieszną, ale także dobrze spuentowaną opowieść. Pierwszy sezon składać się będzie z 6 odcinków, w których zobaczymy: Stevena Yeuna („The Walking Dead”), Dylana O’Briena („Teen Wolf”), Gillian Jacobs („Love”), Awkwafinę („Tawk”), Laverne Cox („Orange is the New Black”), Rosario Dawson („Luke Cage”), Eda O'Neilla („Modern Family”) oraz Michaela Cerę („Arrested Development”).

Źródło: indiewire.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności