Aktualności

Trzeci sezon najmłodszego członka rodziny Arrowverse zwieńczyło ostateczne pokonanie Mallusa. I – jak to często ma miejsce w tym uniwersum – dawny antagonista aktywnie pomagał naszej drużynie bohaterów w walce. Wygląda na to, że Darhk znajdzie dla siebie miejsce w fabule 4. sezonu.

Nora Darhk, rzecz jasna, nie Damien Darhk. Tym razem nie spodziewamy się powrotu Neala McGonougha do serialu, natomiast scenarzyści awansowali Courtney Ford do stałej obsady.

norah darhk, damien darhik, courtney ford
Damien i Nora Darhkowie

 

Złoczyńca, który przechodzi przemianę i ma szansę na odkupienie swoich win to jeden z powracających niczym bumerang motywów w całym Arrowverse.

Patrząc na finał 3. sezonu „Legends of Tomorrow”, w którym Biuro Czasu aresztowało Norę, a następnie Ray podarował jej Kamień Czasu, by używała go w dobrych celach, możemy stwierdzić, że ta postać najpewniej  będzie się pojawiać jako pomoc w walce monstrami, które przypadkowo uwolniły się przy próbie pokonania Mallusa.

Jeśli do całej tej mieszanki dodać dość ciekawie budujące się napięcie i chemię między postaciami granymi przez Courtney Ford i Brandona Routha (aktorzy w życiu prywatnym są małżeństwem), scenarzyści mają słuszne podejrzenia, że serial na tym skorzysta.

Warto wspomnieć, że – obok Constantine’a (Matt Ryan) i Avy (Jess Macallan) – to już trzeci awans do stałej obsady.


Premiera 4. sezonu już jesienią!

 

„Legends of Tomorrow” to jedna z produkcji wliczanych do tak zwanego Arrowverse, która zadebiutowała w lutym 2015. Oś fabularną tworzy grupa super (lub mniej super) bohaterów, którzy walczą z wszelakiej maści siłami zła.

Źródło: screenrant.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …