Aktualności

Emma Dumont, aktorka wcielająca się w jedną z głównych postaci w serialu „The Gifted”, mutantkę Polaris, udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu portalowi TVLine. Rozmowa przybliżyła fanom wiele wątków, z czego najciekawszym wydaje się ten o ojcu Polaris, niesławnym kryminaliście Magneto.

W komiksach Lorna Dane (Polaris) była mutantką, córką złoczyńcy Magneto. Posiadała podobne do ojca moce magnetyczne, jednak nie tak potężne. Przez jakiś czas była uczennicą szkoły Profesora X, potem członkinią drużyny X-Men, aż dowiedziała się prawdy o swoim pochodzeniu i postanowiła wspomóc plan swojego ojca. Serial na razie nie eksploruje przeszłości Lorny aż tak głęboko, skupiając się na jej sytuacji w teraźniejszości: związku z Eclipsem, szkoleniu młodych mutantów i walce z rządem. Jednak aktorka Emma Dumont sugeruje, że w ostatnich trzech odcinkach sezonu ten stan może się zmienić i widzowie będą mogli obejrzeć, jak Polaris radzi sobie ze swoim dziedzictwem.

Emma Dumont jako Polaris

 

W rozmowie z portalem TVLine aktorka tak wypowiadała się o losach swojej postaci w końcówce pierwszego sezonu:

(...) finał sezonu jest dla mojej postaci naprawdę trudny. Lorna musi zdecydować, czy widzi różnicę między tym, jaką osobą powinna się stać, a jaką chciałaby zostać. Wie, że Magneto może, lub też nie, być jej ojcem. Przez to, że Magneto był zły, Lorna go nienawidzi, ale jednocześnie boi się, że sama również może zejść na złą drogę. Jaką drogę wybierze, tego dowiemy się w odcinku dwunastym i trzynastym.

Miło byłoby zobaczyć więcej detali z przeszłości Polaris, a już zwłaszcza jej relacje z ojcem. Dlatego miejmy nadzieję, że „The Gifted” dostarczy nam trochę wspomnień w nadchodzącym zakończeniu sezonu. Odcinek jedenasty zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 1 stycznia, natomiast dwugodzinny finał pierwszego sezonu będzie miał swoją premierę 15 stycznia na kanale FOX.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Gifted

Spokojne życie rodziny Struckerów niszczy odkrycie, że ich dzieci są obdarzonynymi niesamowitymi zdolnościami mutantami, których szukają władze. Uciekają do podziemnego …