Aktualności

Przez dłuższy czas fani wyczekujący na serial niewiele wiedzieli na temat tego, w jaki sposób twórcy podejdą do materiału źródłowego. Pierwszy oficjalny zwiastun produkcji wydaje się wreszcie odpowiadać na kilka dręczących pytań.

„Watchmen” będzie bazować na komiksach wydawnictwa DC Comics, autorstwa Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Serial opowie o wydarzeniach dziejących się w alternatywnej historii świata. Superbohaterowie traktowani są tu jak wyjęci spod prawa. Seria, za którą odpowiada Damon Lindelof („The Leftovers”), ma odwoływać się do oryginalnego, przełomowego komiksu, jednocześnie starając się zachować własny styl.

Z okazji trwającego w San Diego Comic Conu stacja HBO udostępniła pierwszy oficjalny zwiastun serialu. Możemy lepiej przyjrzeć się czasom, w których dzieje się akcja – po tym jak Doktor Manhattan udał się na Mars. Po nagłym ataku na wszystkich funkcjonariuszy policji w ich własnych domach podjęto środki bezpieczeństwa, mające na celu utrzymanie ich prawdziwej tożsamości w ukryciu.

W obsadzie znaleźli się: Regina King („Seven Seconds”), Jeremy Irons („The Borgias”), Don Johnson („Blood & Oil”), Jean Smart („Legion”), Tim Blake Nelson („O Brother, Where Art Thou?”), Louis Gossett Jr. („Roots”), Yahya Abdul-Mateen II („Aquaman”), Hong Chau („Big Little Lies”), Andrew Howard („Limitless”), Tom Mison („Sleepy Hollow”), Frances Fisher („Titanic”), Jacob Ming-Trent („White Famous”), Sara Vickers („Endeavour”), Dylan Schombing („Sharp Objects”) i James Wolk („Tell Me a Story”).

Premiera serialu w październiku.

Źródło: HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności