Aktualności

W sieci pojawił się trailer serialu „#WarGames” opartego na klasycznym filmie z lat 80.

W 1983 roku na ekrany kin trafił film „War Games”, którego gwiazdą był Matthew Broderick. Produkcja opowiadała o młodym hakerze włamującym się do wojskowego komputera, nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę ma w rękach cały nuklearny arsenał Stanów Zjednoczonych. Film bardzo szybko stał się wyjątkowo popularny, a dziś cieszy się statusem wręcz kultowego dzieła.

#Wargames, War Games, Eko, trailer

Sam Barlow, znany ze swojej pracy przy grach komputerowych, postanowił stworzyć remake filmu „War Games” w sposób zupełnie nowatorski. Głównym celem stało się dla niego wprowadzenie do produkcji powiewu nowoczesności obecnego w dzisiejszym internecie. „#WarGames” zostanie opowiedziane z punktu widzenia osoby znajdującej się przed monitorem komputera. Akcja rozgrywać się będzie na zasadzie interakcji głównych bohaterów poprzez wideoczaty oraz aktywność internetową. Fabuła pokazuje, w jaki sposób zwykłe wygłupy grupki nastolatków zamieniły się w coś znacznie poważniejszego.

Widzowie będą mieli możliwość wyboru tego, co chcą zobaczyć, w danej chwili na ekranie przełączając się pomiędzy poszczególnymi oknami i kartami. Dzięki takiemu sposobowi prezentacji każdy odbiorca zyska możliwość doświadczenia czegoś unikatowego i stworzonego tylko dla niego.

Trzeba przyznać, że projekt wydaje się nie tylko wyjątkowo ambitny, ale przede wszystkim jasno wskazuje, że twórcy chcą dotrzeć do nastoletniej widowni, która może nie kojarzyć filmu „War Games”. Serial zostanie wyprodukowany przez firmę Eko i będzie dostępny już 14 marca poprzez aplikację Eko, na stronie HelloEko.com, Vudu.com oraz na platformie Steam.

W serialu zobaczymy: Dhalię Azamę dla której będzie to debiut aktorski, Bretta Azara („The Tick”), Maba Ba („Christmas Wedding Baby”) oraz Sebastiana Beacona („Royally”).

 

Źródło: cultbox.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.