Aktualności

Sela Ward wraca do stacji CBS. Zagra główną rolę w serialu „FBI”, produkowanym przez Dicka Wolfa.

Sela Ward zastąpi Connie Nielsen, która zagra w pilocie serialu. Postać Ward zostanie wprowadzona w drugim odcinku.

Sela Ward była czterokrotnie nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu. Zdobyła nagrodę Emmy i Złotego Globu za główną rolę w wychwalanym dramacie ABC – „Once and Again”. Najbardziej znana jest jednak z serialu telewizyjnego "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”.

sela ward, sela ward csi

Sela Ward „CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku”

„FBI” to koprodukcja Universal Television i CBS TV Studios. Przedstawia działania i funkcjonowanie nowojorskiego FBI. Connie Nielsen miała zagrać specjalną agentkę Ellen – wytworną kobietę pracującą pod wielką presją. Sela Ward wcieli się w całkiem inną postać – na jej temat nie wiadomo wiele, jednak ma ona zajmować podobne do bohaterki Nielsen stanowisko.

connie nielsen, zdjęcie, photo
Connie Nielsen

Wśród obsady serialu CBS są także Zeeko Zaki, Missy Peregrym oraz Ebonée Noel. Craig Turk jest autorem scenariusza do odcinka pilotażowego oraz pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Arthurem W. Forneyem i Peterem Jankowskim. 

Premiera serialu odbędzie się 26 września czasu polskiego.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności

Upfronty 2018: ramówka CBS na jesień

Poniedziałek:  „Bull” (sezon trzeci) „Magnum P.I.” (NOWOŚĆ) Reboot serialu z lat 80. Thomas Magnum wraca z Afganistanu i osiedla się na Hawajach, by tam …