Aktualności

Wstąpienie Wally'ego Westa w szereg Legend nie trwało zbyt długo. Jak informuje sam aktor, Keiynan Lonsdale, nie powróci on do stałej obsady w kolejnym sezonie „DC’s Legends of Tomorrow”. Co to oznacza dla Kid Flasha?

„DC’s Legends of Tomorrow” przedstawia przygody grupy osób obdarzonych szczególnymi umiejętnościami, które podróżują w czasie na pokładzie statku o nazwie Waverider. Jest to jeden z seriali DC dziejących się we wspólnym uniwersum – Arrowverse. Wśród nowych członków załogi w ostatnim czasie znalazł się również John Constantine.

Od połowy trzeciego sezonu Keiynan Lonsdale dołączył do stałej obsady serialu „DC’s Legends of Tomorrow” i fanom mogło się wydawać, że wreszcie odgrywana przez niego postać Wally’ego Westa, znanego jako Kid Flash, znalazła swoje miejsce. Wedle najnowszych informacji, potwierdzonych przez samego aktora, nie powróci on w regularnej roli ani w serialu „DC’s Legends of Tomorrow”, ani w „The Flash”. Nie oznacza to jednak, że już nie zobaczymy Wally’ego, bowiem może on pojawić się gościnnie w serialach z uniwersum Arrowverse. Aktor swoją decyzję o odejściu tłumaczy zmianami swoich życiowych oczekiwań. Całe oświadczenie, opublikowane przez Keiynana w mediach społecznościowych, można przeczytać poniżej:

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności