Aktualności

Aktor Seth Gilliam, grający w serialu „The Walking Dead” ojca Gabriela, obiecuje, że to jeszcze nie koniec dramatycznych śmierci bohaterów.

Ósmy sezon przygód bohaterów w świecie opanowanym przez zombie niedawno powrócił po zimowej midsezonowej przerwie. Fani serialu długo czekali na ten moment, zwłaszcza odkąd okazało się, że Carl został ugryziony przez jednego ze szwendaczy. Chociaż wszyscy spodziewali się, jaki będzie tego rezultat, wciąż spekulowano o możliwości ratunku dla tej postaci. Niestety druga połowa sezonu przyniosła gorzkie rozczarowanie, pozostawiając widzów ze świadomością śmierci syna Ricka.

W „The Walking Dead” odejście któregoś z głównych bohaterów, a szczególnie tych, którzy są w serialu od początku, to niezwykła rzadkość. Tym większe było zaskoczenie fanów, kiedy aktor grający ojca Gabriela poinformował w niedawno udzielonym wywiadzie dla portalu Comicbook.com, że to jeszcze nie koniec. Oczy wszystkich zainteresowanych szybko zwróciły się więc w stronę Lauren Cohan, o której odejściu spekuluje się już od jakiegoś czasu. Sytuacji nie poprawia także informacja o jej angażu do innego projektu.

The Walking Dead, Rick Grimes, Michonne, Carl Grimes, sezon 8
Kadr z ósmego sezonu serialu „The Walking Dead”
 

Biorąc pod uwagę miejsce, w jakim znajduje się obecnie fabuła serialu, czyli sam środek zaciętej wojny ze Zbawcami, nietrudno wyobrazić sobie śmierć kolejnej postaci. Fani zadają sobie jednak pytanie, czy nie jest to kolejny sposób na zwrócenie ich uwagi na serial, który zbiera coraz gorsze noty, a jego oglądalność wciąż spada. Być może słowa Gilliama to tylko sprytny zabieg marketingowy i fani zobaczą śmierć kogoś z dalszego planu. Odpowiedzi na te pytania już blisko; do końca sezonu pozostało jedynie pięć odcinków.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


AktualnościRecenzje