Aktualności

Marc Rissmann jest pierwszym nowym aktorem, który otrzymał angaż do 8. sezonu „Game of Thrones”. Wcieli się w rolę znanego z serii „A Song of Ice and Fire” dowódcy Złotej Kompanii.

Zdjęcia do finałowego sezonu produkcji HBO rozpoczęły się w tym tygodniu. Strona Watchers on the Wall poinformowała o pierwszym aktorskim angażu. Marc Rissmann, niemiecki aktor znany (albo raczej nieznany – ot, przemykał się na ekranie) z „The Last Kingdom” oraz „Into the Badlands”, wcieli się w rolę ser Harry'ego „Bezdomnego Harry'ego” Stricklanda, będącego dowódcą Złotej Kompanii.

O Złotej Kampani mówiono już w finale 7. sezonu. Euron Greyjoy na rozkaz Cersei opuścił Kings Landing w celu sprowadzenia tej grupy najemników do Westeros. 

Informacja została również potwierdzona przez samego aktora, który umieścił szczegóły dotyczące swojej roli w Spotlight CV. Na stronie pojawiła się adnotacja o pracy z wieloma reżyserami, co oznacza, że Rissman pojawi się w więcej niż jednym odcinku. 

Zdjęcia do ostatniego, ósmego sezonu „Game of Thrones” potrwają do czerwca przyszłego roku. 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Into the Badlands

Seria rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Wojownik i nastolatek wyruszają do kontrolowanego przez władców feudalnych terytorium, gdzie oczekują odkrycia …


The Last Kingdom

Podczas gdy Alfred Wielki zajmuje się obroną królestwa przed najeźdźcami, Uhtred – urodzony jako Saksończyk, ale wychowany przed wikingów – stara się odzyskać to, …