Aktualności

Tak, wiemy – kolejny news w związku z „House of Cards”. Afera wokół Kevina Spacey'ego jeszcze nie ucichła, a nowe informacje znowu podsycają atmosferę. The International Academy of Television Arts and Sciences ogłosiła, że wycofuje swoje wyróżnienie dla aktora. Ale to nie wszystko, możliwe, że otrzymamy spin-off hitu Netflixa.

 

Wyróżnienie dla Kevina Spacey'ego zostało ogłoszone w czerwcu. Akademia uznała wówczas, że oskarowemu aktorowi nagroda należy się za przekraczanie granic kulturowych na rzecz ludzkości. W poniedziałek Akademia wydała jednak oświadczenie, że w świetle ostatnich wydarzeń przyznane wyróżnienie nie może zostać zaakceptowane. Można się zatem domyślać, że Spacey nie będzie mile widziany na Międzynarodowej Nagrodzie Emmy 2017. 

Nie jest to jednak koniec wieści, bo według źródeł Variety Netflix rozpoczął wstępne rozmowy na temat... spin-offów popularnego serialu. Portal pisze, że toczy się dyskusja na temat powstania serialu, który będzie opowiadał historię Douga Stampera (Michael Kelly) – wiernego podopiecznego Franka i jego szefa sztabu.

Inny pomysł na spin-off to historia Raymonda Tuska i jego drogi na Wall Street. Milionera, którego kontakty sięgnęły aż do Białego Domu. 

Nie wiadomo jednak, czy ostatnie wydarzenia nie wpłyną negatywnie na decyzję producentów i scenarzystów i czy nie porzucą oni pomysłu stworzenia spin-offu. 

źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności