Aktualności

Niezbadane są ścieżki, jakimi podążą twórcy seriali należących do uniwersum Arrowverse. Nie każde rozwiązanie można bowiem przewidzieć, gros z nich zaskakuje, a czasem nawet szokuje. Zakończenie szóstego sezonu „Arrow” na pewno wzbudziło w odbiorcach spore emocje. Co dalej czeka bohaterów produkcji, a zwłaszcza samego Green Arrowa?

Oficjalne przewidywania co do nowej odsłony „Arrow” sugerują, że serial skupi się na historii, która miała się pojawić w anulowanym filmie „Green Arrow”. Chodzi o nowego przeciwnika Olivera Queena.

Szósta odsłona produkcji zakończyła się ujawnieniem, kim jest Green Arrow. Podczas ogłoszenia panelu serialu na SDCC pojawił się oficjalny opis planów na kolejny sezon. Możemy więc się spodziewać starcia z wrogami, których bohater wysłał do więzienia.

Arrow, The CW, Oliver Queen,
Główny bohater serialu „Arrow”

Widzieliśmy wiele decyzji, jakie podjął Oliver Queen, by ukryć swoją superbohaterską tożsamość, jednak w finale szóstego sezonu został zapędzony w kozi róg i musiał ujawnić, że jest Green Arrowem. Teraz Oliver stanie twarzą w twarz z kryminalistami, których posłał za kratki, kiedy już rozgości się w swoim nowym domu - Slabside Maximum Security Prison. Oliver poczuje się bezbronny w sposób, w jaki jeszcze nigdy się nie czuł, gdy nowy wróg zacznie śledzić jego działania jako Green Arrow, zmuszając Queena do zrehabilitowania się. W przeciwnym razie straci wszystko.

„Arrow” powróci z nowym sezonem na antenę The CW 15. października.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …