Aktualności

Już za chwilę swoją premierę będzie miał trzeci sezon serialu opartego na komiksach Gartha Ennisa i Steve'a Dillona, „Preacher”. Producenci wykonawczy Seth Rogen i Evan Goldberg twierdzą, że jeśli chodzi o relacje dwójki bohaterów, nastąpi kilka ważnych zmian. O kim mowa?

O Jessem Custerze (Dominic Cooper) i Tulip (Ruth Negga). Na początku trzeba będzie sobie jakoś poradzić z problemem związanym ze śmiercią Tulip, która miała miejsce pod koniec poprzedniego sezonu. Niedawno AMC wypuściło nawet zwiastun pod tytułem „She is Risen”, więc można się domyślić, że bohaterowie jakoś poradzą sobie z nową sytuacją.

Wiadomo jednak, że śmierć zmienia każdego, postać nie jest już taka sama, jak była przed tragicznym wydarzeniem. Twórcy chcą zmienić nie tylko zachowanie Tulip, ale dojdzie do momentu, w którym Jesse będzie potrzebował jej pomocy.

Preacher, Devil, Serial, AMC,
Bohaterowie serialu „Preacher”

Rogen dodaje:

Komiksy posiadają wiele sekwencji, w których Jesse ratuje Tulip. Oraz momentów, gdy Jesse mówi Tulip, żeby czegoś nie robiła, bo to zbyt niebezpieczne i że to on to zrobi. Pomyślałem, że coś trzeba z tym zrobić… coś, co pozwoli nam dać bohaterom więcej możliwości do bycia aktywnym, heroicznym, do podejmowania decyzji. Na tym się skupiliśmy. Uważam, że większość zmian zależy od sposobu myślenia. Nie chodzi o to, jak sprawić, aby serial był lepszy czy komiks był lepszy. Chodzi o to, by dać bohaterom więcej możliwości działania. Jak damy im więcej możliwości kontrolowania wydarzeń? Daliśmy więc Tulip sposobność uratowania Jessego, choć tak naprawdę oboje współpracują.

Jak wszystko się ułoży i czy pomysł okaże się dobry? Przekonamy się już niebawem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Preacher

Wyroki boskie nie są nikomu znane, jednak kiedy kaznodzieja Jesse Custer otrzymuje specyficzny dar, dobrze wie, jak powinien go wykorzystać. Potrafi zmusić każdego, …