1
Aktualności

Jak doniosły zagraniczne media, koreańska wytwórnia Contents Panda podpisała umowę z amerykańskim Skybound Entertainment („The Walking Dead”) w celu wspólnej produkcji serialu na podstawie koreańskiego filmowego hitu.

„The Villainess” opowiadał historię Sook Hee (Kim Ok Bin), która od najmłodszych lat była uczona jak zabijać. W amerykańskiej wersji poznamy opowieść o młodej kobiecie wychowanej pod okiem tajnej organizacji w Los Angeles. 

Koreański film to dzieło reżysera Jung Byul Gila. Produkcja została pokaza na 70. Festiwalu Filmów Międzynarodowych w Cannes, gdzie zebrała owacje na stojąco. Jung Byul Gil ma zająć się wyreżyserowaniem pilota serialu. 

the villainess, aknyeo, skybound entertainment, adaptacja, usa
Kadr z filmu „The Villainess”

Nie zostały podane informacje dotyczące obsady ani daty premiery.

Źródło: entertain.naver.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Michał Ziaja
    Michał Ziaja
    @michax

    Najlepsze że ten film w którym są jedne z najlepszych scen akcji jakie widziałem w ostatnich latach (Mad Max Fury Road, który lubię może się schować), genialnie zrealizowane bijatyki, to jest przeróbka Nikity Bessona. Wiele scen jest bardzo podobnych, praktycznie takie same. A przecież film Bessona doczekał się remaku z Bridget Fondą i dwóch seriali już.