Aktualności

Potwierdziły się pogłoski dotyczące powstania amerykańskiego rebootu serialu „Utopia”. Serial został właśnie zamówiony przez platformę Amazon.

Amazon zdecydował się na zamówienie dobrze znanej fanom brytyjskich seriali „Utopii”. Decyzję tę ogłoszono w czwartek. Wiadomo także, że pierwszy sezon będzie liczył dziewięć odcinków, za których powstanie odpowie scenarzystka Gillian Flynn.

Flynn to wielokrotnie nagradzana pisarka, która stworzyła takie powieści jak „Gone Girl” i „Sharp Objects”. Tym razem podjęła się misji stworzenia nowej odsłony niezwykle wysoko ocenianego brytyjskiego serialu „Utopia”.

gillian flynn, utopia, amazon
Gillian Flynn

 

„Utopia” to brytyjska produkcja autorstwa Dennisa Kelly’ego, która opowiada o losach kilkorga zupełnie obcych sobie osób. Ich życie zmienia się, gdy dowiadują się o istnieniu tajemniczego manuskryptu, w którym opisane są największe katastrofy obecnego stulecia. Grupa musi zapobiec nadchodzącemu kataklizmowi, lecz na ich drodze stają bezwzględni przeciwnicy.

Znajdujący się w zarządzie Amazona Nick Hall wypowiedział się na temat nadchodzącej serii:

Wszyscy jesteśmy fanami pracy Gillian Flynn. Potrafi tworzyć historie, które utrzymują widza w niepewności, a jej bohaterowie nigdy nie są do końca tacy, jak pierwotnie ich postrzegamy. Jestem pewny, że stworzy serię, której długo nie zapomnimy.

Serial zadebiutuje na Prime Video równolegle w przeszło 200 krajach, w tym w Polsce. Przewidywana data premiery jest jak na razie nieznana. 

Źródło: spoilertv.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Utopia

Serial opowiada historię życia kilku, zupełnie obcych sobie osób, których losy zostają połączone poprzez posiadanie tajemniczej powieści graficznej. Znajduje się …