Aktualności

Gwiazda jednego z seriali stacji Nickelodeon oraz głos Hiro z „Big Hero 6”, Ryan Potter, właśnie otrzymał angaż do nowo powstającego projektu: aktorskiego serialu „Titans”. Warner Bros ogłosiło, że Potter wcieli się w rolę Beast Boya.

Garfield Logan, bo tak nazywa się naprawdę Beast Boy, to komediowa podpora drużyny Tytanów. Swoje moce nabył w różny sposób, w zależności od serialu, w jakim występował. Aktorska wersja ma czerpać inspirację z komiksów, gdzie Garfield w młodości zachorował na rzadką chorobę, zwaną zieloną gorączką. By go uratować, jego rodzice zgodzili się na przeprowadzenie na nim eksperymentalnego zabiegu. Chłopak przeżył, ale w wyniku powikłań jego skóra zmieniła kolor na zielony. Zyskał również moc zmiany w dowolne zwierzę, nawet wymarłe, o jakim w danej chwili pomyśli.

Do serialu zaangażowano już Brentona Thwaitesa („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”) jako Nightwinga, Annę Diop („24: Legacy”) w roli Starfire oraz Teagan Croft jako Raven. Według plotek w serialu nie pojawi się Cyborg (którego możemy oglądać w kinowym uniwersum DC), fabuła zaś ma skupiać się na walce młodego zespołu z demonami powiązanymi z jedną z członkiń drużyny. Premiera – 2018 rok.

Źródło: screenrant.com, CBR.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale