Aktualności

Wzorem innych amerykańskich stacji telewizyjnych, CBS zaprezentowała swoją ramówkę na najbliższy sezon jesienny.

Poniedziałek: 

„Bull” (sezon trzeci)

„Magnum P.I.” (NOWOŚĆ)

Reboot serialu z lat 80. Thomas Magnum wraca z Afganistanu i osiedla się na Hawajach, by tam rozpocząć pracę prywatnego detektywa. Sprawy komplikują się, gdy jeden z jego znajomych zostaje zamordowany. W rolę byłego żołnierza amerykańskiej marynarki wciela się Jay Hernandez („Scandal”).

„Happy Together” (NOWOŚĆ)

Życie pary przeciętnych trzydziestolatków zmienia się, bowiem w ich życiu pojawia się ktoś nowy. Tym razem nie chodzi jednak o dziecko, a o nastoletnią gwiazdę muzyki pop, która wprowadza się do ich mieszkania. Młody piosenkarz stara się zakosztować nieco zwykłego życia na przedmieściach.

„The Neighborhood” (NOWOŚĆ)

Przeprowadzka pewnej trzyosobowej rodziny staje się powodem niemałego zamieszania. Choć początkowo sąsiedzi cieszą się na samą myśl o tym, że w ich dzielnicy zamieszka kolejna czarnoskóra rodzina, to rzeczywistość szybko studzi ich zapał.

Wtorek:

„NCIS” (sezon szesnasty)

„FBI” (NOWOŚĆ)

Dick Wolf („Law & Order”) zabierze nas do świata nowojorskiego biura śledczego. Agenci starają się odkryć, kto stoi za wysadzeniem jednego z budynków. 

NCIS: New Orleans (sezon piąty)

Środa: 

„Survivor” (sezon trzydziesty siódmy)

„SEAL Team” (sezon drugi)

„Criminal Minds” (sezon czternasty)

Czwartek:

„The Big Bang Theory” (sezon dwunasty)

„Young Sheldon” (sezon drugi)

„Mom” (sezon szósty)

„Murphy Brown” (NOWOŚĆ)

Kolejny reboot od CBS. Doświadczona dziennikarka Murphy Brown powraca do pracy w telewizji, gdzie czeka na nią zupełnie nieznana rzeczywistość. Serial skupi się na świecie social mediów i fake newsów, które są dla Murphy czymś nowym.

„S.W.A.T.” (sezon drugi)

Piątek: 

„MacGyver” (sezon trzeci)

„Hawaii Five-0” (sezon dziewiąty)

„Blues Bloods” (sezon dziewiąty)

Sobota: 

„48 Hours” (sezon trzydziesty drugi)

Niedziela: 

„God Friended Me” (NOWOŚĆ) 

Gatunek dramedy rośnie w siłę. Tym razem dostajemy historię niewierzącego syna pastora, który pewnego dnia otrzymuje na Facebooku zaproszenie do znajomych od samego Boga. Od momentu, gdy decyduje się je zaakceptować, jego życie diametralnie się zmienia. 

NCIS: Los Angeles” (sezon dziesiąty)

„Madam Secretary” (sezon piąty)

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.