Aktualności

Widzowie „UnReal” mogli przywyknąć do długiego czekania pomiędzy sezonami. Data premiery nadchodzącej czwartej serii pewnie wiele osób zaskoczy, bo okazuje się, że obejrzymy ją już niedługo!

„UnReal” to serial pokazujący kulisy fikcyjnego programu randkowego. Rachel Goldberg jako producentka nie ma łatwego zadania, to ona musi często wpłynąć w odpowiedni sposób na uczestników, by uzyskać materiał, który zainteresuje widzów.

8-odcinkowy czwarty sezon produkcji zadebiutuje na australijskiej platformie streamingowej Stan już 17 lipca tego roku. Na dodatek fanów może ucieszyć wiadomość, że całość sezonu będzie miała premierę tego samego dnia. Wiadomość została przekazana przez jedną z głównych aktorek w serialu, Constance Zimmer, za pomocą Twittera i można obejrzeć ją TUTAJ.

Najnowszy sezon przedstawi specjalną edycję programu „Everlasting”, w którym powrócą znani już uczestnicy, w tym August (Adam Demos), Alexi (Alex Sparrow) czy Faith (Breeda Wool). Można też będzie się spodziewać kolejnych manipulacji ze strony Quinn i Rachel. Zwiastun prezentuje się następująco:

Źródło: Stan

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

UnREAL

Spojrzenie za kulisy programu randkowego. Producentka Rachel Goldberg powraca do pracy, po załamaniu nerwowym. Teraz musi znowu robić to, w czym jest najlepsza …


Aktualności


Recenzje