Aktualności

Raphael Bob-Waksberg, twórca „BoJack Horseman”, oraz studio Tornante Company tworzą dla Amazona jego pierwszą, zaskakującą animację dla dorosłych – „Undone”.

„Undone” będzie opowiadać o Almie, która po przeżyciu tragicznego wypadku odkrywa, że ma związek z ciągle uciekającym czasem. Dzięki nowym umiejętnościom stara się odkryć prawdę o śmierci swojego ojca. Głównej bohaterce głosu ma użyczyć Rosa Salazar („The Maze Runner”), a głos młodszej siostry Almy podkładany będzie przez Angelique Cabral („Friends with Benefits”). 

Salazar ma się również wkrótce pojawić w tytułowej roli w „Alita: Battle Angel”, produkcji Jamesa Camerona. Dodatkowo zobaczymy ją w filmach „Bird Box” i „The Kindergarten Teacher”.

Rosa Salazar
Rosa Salazar

 

Sharon Yguado z Amazon Studios wypowiedziała się o nadchodzącej produkcji:

Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą pierwszą animowaną, półgodzinną serię. Kate i Raphael to dynamiczne i twórcze siły, i wiem, że stworzą dla nas coś niesamowitego. Nie mogę doczekać się, aż nasi widzowie zobaczą ją w 2019 roku.

Ostatnimi czasy Bob-Waksberg i Lisa Hanawalt stworzyli razem dla Netflixa serial animowany zatytułowany „Tuca & Bertie”, który pojawić ma sie jeszcze w tym roku. Sama stacja zadebiutowała już natomiast ze swoją animacją dla dorosłych w 2014 roku, gdy światło dzienne ujrzał hit „BoJack Horseman”, stworzony właśnie przez Bob-Waksberga, który o nowej animacji Amazona powiedział:

Piękna grafika Hisko oraz mistrzowskie użycie światła i koloru sprawią, że widzowie zobaczą coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli jeszcze w telewizji i w wyniku czego oszaleją.

Producentami wykonawczymi „Undone” zostali Noel Bright („Friends”), Steven A. Cohen („BoJack Horseman”) i Tommy Pallotta („A Scanner Darkly”) wraz z Raphaelem Bob-Waksbergiem i Kate Purdy. Holenderski artysta Hisko Hulsing będzie nadzorował projekt i kierował zespołem animatorów w Holandii. Projekt realizowany będzie z holenderskim koproducentem, amsterdamskim studiem Submarine oraz z pracownią Minnow Mountain w Austin.

Animacja jest właśnie w fazie przedprodukcyjnej, ma się pojawić w 2019 roku na Amazon Prime Video, gdzie będzie dostępna dla widzów z ponad 200 krajów.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

BoJack Horseman

Animacja dla dorosłych. Fabuła skupia się na dawnej telewizyjnej gwieździe, alkoholiku człowieku-koniu BoJacku Horsemanie, który za wszelką cenę próbuje ratować …


Aktualności