Aktualności

Komedia od Netflixa, „Unbreakable Kimmy Schmidt”, w finałowym, czwartym sezonie została podzielona na dwie części – pierwsze sześć odcinków miało premierę w tym tygodniu, a kolejne sześć powróci dopiero na początku przyszłego roku. Nadal w planach jest również film, dziejący się już po zakończeniu serialu.

„Unbreakable Kimmy Schmidt” to historia tytułowej Kimmy Schmidt, która została porwana i spędziła 15 lat w bunkrze szalonego pastora. Po wydostaniu się na wolność dziewczyna musi poradzić sobie z prawdziwym życiem. Dobrze, że jest pełna optymizmu i trudno ją czymkolwiek załamać. „Unbreakable...” to serial komediowy autorstwa Tiny Fey („30 Rock”, „Great News”) oraz Roberta Carlocka („Friends”, „30 Rock”).

Netflix dokonał podziału sezonu i wypuścił pierwszą część przed końcem maja, aby serial mógł zostać wzięty pod uwagę przy nominacjach do nagród Emmy. Pozostałe sześć odcinków będzie miało swoją premierę dopiero 25 stycznia 2019 roku. Decyzja o dacie powrotu powiązana jest z promocją serialu przez Netflixa. Tak wypowiedział się na ten temat Robert Carlock:

Netflix był niesamowicie szczodry, jeśli chodzi o reklamowanie serialu i sądzę, że chcą wypuścić go odpowiednio, a w związku z tym wszystkim, co się teraz dzieje, wydaje nam się, że trochę zajmie im znalezienie właściwego czasu, by do tego doszło. Ale dla nas to dobra sprawa.

Unbreakable Kimmy Schmidt, Netflix, sezon 4, część 2
Kadr z serialu „Unbreakable Kimmy Schmidt”

 

Pomysł podziału stworzył wrażenie pięciu sezonów, co było początkowym założeniem twórców. Nadal w planach jest stworzenie filmu, który stanowiłby zakończenie przygód Kimmy i jej przyjaciół, choć szczegóły nie są jeszcze znane.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Unbreakable Kimmy Schmidt

Po piętnastu latach życia w sekcie, Kimmy Schmidt rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Niezrozumienie świata, do którego powróciła, doprowadza do wielu śmiesznych …


Aktualności