Aktualności

Aktor wystąpi w zapowiedzianym odcinku specjalnym, dzięki któremu jeszcze raz powrócimy do historii znanych serialowych postaci.

„Unbreakable Kimmy Schmidt” to historia tytułowej Kimmy Schmidt, która została porwana i spędziła 15 lat w bunkrze szalonego pastora. Po wydostaniu się na wolność dziewczyna musi poradzić sobie z prawdziwym życiem. Dobrze, że jest pełna optymizmu i trudno ją czymkolwiek załamać. Twórcami tego serialu komediowego są Tina Fey („30 Rock”, „Great News”) oraz Robert Carlock („Friends”, „30 Rock”). Czwarty sezon serialu był ostatnim.

Daniel Radcliffe (seria filmów o Harrym Potterze), którego niedawno mogliśmy oglądać w pierwszym sezonie komedii „Miracle Workers”, dołączył do obsady interaktywnego odcinka specjalnego „Unbreakable Kimmy Schmidt”. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor. Zakończony już serial powróci w specjalnie przygotowanej produkcji, gdzie to widz zadecyduje o losach bohaterów. Na Kimmy Schmidt czekać będzie największe dotychczasowe wyzwanie – wyjście za mąż. Wiele jednak może się wydarzyć i to oglądający wpłyną na to czy Kimmy odkryje złowrogi plan wielebnego, dotrze na czas na własny ślub, a może doprowadzi do starcia z robotami.

daniel radcliffe, miracle workers, unbreakable kimmy schmidt, odcinek specjalny, netflix
Daniel Radcliffe w serialu „Miracle Workers”

Premiera odcinka specjalnego zapowiadana jest na 2020 rok. W obsadzie poza Radcliffe’em pojawią się stali członkowie obsady: Ellie Kemper (Kimmy), Tituss Burgess (Titus), Jane Krakowski (Jacqueline), Carol Kane (Lillian). Pojawi się także Jon Hamm, wcielający się w wielebnego.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Unbreakable Kimmy Schmidt

Po piętnastu latach życia w sekcie, Kimmy Schmidt rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Niezrozumienie świata, do którego powróciła, doprowadza do wielu śmiesznych …


Recenzje