Aktualności

Freeform zamówił 13 odcinków spin-offu „The Fosters”. W rolach głównych wystąpią Cierra Ramirez i Maia Mitchell, które ponownie wystąpią jako Mariana i Callie. Nie jest znana jeszcze data premiery nowego serialu, gdyż przed widzami jeszcze finałowe odcinki pierwotnej serii, jednak ogłoszono już tytuł produkcji.

„Good Trouble” ma opowiadać o dwóch przybranych siostrach z rodziny Fosters. Callie (Maia Mitchell) i Mariana (Cierra Ramirez) wyruszają do Los Angeles, aby rozpocząć dorosłe życie i zmienić świat. Będą musiały zmierzyć się z nowymi problemami. Serial prawdopodobnie będzie się opierał na podobnej formule co „The Fosters”, ale tym razem to nie dylematy rodzinne będą na pierwszym planie. W „Good Trouble” nie zabraknie Brandona (David Lambert), który mieszka i pracuje w Los Angeles, a Jude (Hayden Byerly) studiuje na UCLA. ​​Jon M. Chu („Crazy Rich Asians”) będzie reżyserem i producentem wykonawczym odcinka pilotażowego.

Callie, Maia Mitchell, Mariana, Cierra Ramirez, The Fosters, Good Trouble
Callie (Maia Mitchell) i Mariana (Cierra Ramirez)

Finałowe epizody „The Fosters” skupią się na nadchodzącym ślubie Brandona. Data premiery pierwszego z trzech odcinków kończących serię zapowiedziana jest na 4 czerwca, zaś w środę, 6 czerwca o godzinie 20:00 już na zawsze pożegnamy się z produkcją.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Fosters

Policjantka Stef i szkolna wicedyrektorka Lena to para lesbijek, wychowująca biologicznego syna Stef oraz adoptowane bliźnięta. Gdy zapada decyzja o zostaniu rodziną …