Aktualności

Już od kilku miesięcy wiadomo, że Netflix pracuje nad adaptacją komiksów opowiadających o nastoletniej półwiedźmie, Sabrinie Spellman. Pojawiały się informacje o obsadzie, planowany czas premiery – brakowało jednak nazwy. Produkcja zyskała wreszcie oficjalny tytuł.

Serial Netflixa będzie mroczną adaptacją komiksu. Opowiada on o nastolatce, która mieszka w miasteczku Greendale wraz z dwoma ciotkami. Sabrina jest w połowie czarownicą i stara się zachować równowagę w swoim podwójnym życiu.

Produkcja powstaje na podstawie komiksów „Chilling Adventures of Sabrina” – wielu spekulowało, że tak właśnie będzie nazywać się serial. Twórcy jednak milczeli, nie dzieląc się tą informacją, i udostępniali zdjęcia zza kulis nienazwanego projektu. Wczoraj Roberto Aguirre Scasa („Riverdale”), jeden ze scenarzystów i główny producent serialu oficjalnie poinformował na Twitterze, że produkcja nosi tytuł… „Chilling Adventures of Sabrina”. 

official title, chilling adventures of sabrina, kiernan shipka, ross lynch, netflix
 

W głowną rolę wcieli się Kiernan Shipka („Feud”). Jej ukochanego zagra Ross Lynch („Austin&Ally”). W obsadzie znaleźli się także m.in. Miranda Otto („24: Legacy”), Lucy Davis („Better Things”) oraz Richard Coyle („Crossbones”).

Premiera serialu planowana jest na jesień tego roku.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności