Aktualności

Netflix nie zwalnia tempa – platforma streamingowa praktycznie codziennie zapowiada kolejne produkcje, które w przyszłości pojawią się na stronie. Ostatnio pisaliśmy o Selmie Blair, która zagra u boku Katee Sackhoff w serialu „Another Life”. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie?

„Another Life” przedstawi historię Niko Breckinridge (Katee Sackhoff), astronautki skupiającej się na poszukiwaniu form życia pozaziemskiego. Ona i jej załogą zostaną wysłani na misję w celu zbadania tajemniczego artefaktu, która okaże się niebezpieczna i będzie prowadzić tylko w jedną stronę.

Do projektu Aarona Martina („Slasher”) dołączył Tyler Hoechlin. Aktor znany głównie z „Teen Wolf” oraz roli Supermana w „Supergirl” wcieli się w postać Iana Yerxa, byłego dowódcy statku The Salvare, który stracił posadę na rzecz Niko.

another life, tyler hoachlin, justin chatwin, samuel anderson, elizabeth faith ludlow, netflix
Tyler Hoachlin jako Superman w „Supergirl”

Justin Chatwin („Shameless”) wcieli się w postać męża Niko – Erica Wallace’a, który tak jak żona poświęca życie na znalezienie form życia pozaziemskiego. W „Another Life” zobaczymy także m.in Samuela Andersona („Loaded”) oraz Elizabeth Faith Ludlow („The Walking Dead”)

Data premiery produkcji nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności