Aktualności

Netflix przygotował dla nas wiele serialowych nowości w 2018 roku. Jedną z nich jest komedia „On My Block”, współtworzona przez Lauren Iungerich, scenarzystkę „Awkward”.

„On My Block” to komedia o dorastaniu, opowiadająca o czterech błykotliwych przyjaciołach, mieszkających w cieszącej się marną sławą południowej części Los Angeles. Uczęszczają do liceum, co wiąże się z ich wieloma wzlotami i upadkami. Netflix zamówił 10-odcinkowy sezon, którego odcinki trwać będą około 30 minut. W serialu wystąpią m.in. Diego Tinoco („Teen Wolf”), Jason Genao („Logan”), Jessica Marie Garcia („Avenge the Crows”) i Brett Gray (Metrocard”).

Lauren Iungerich znana jest przede wszystkim jako twórczyni serialu „Awkward”, który mogliśmy oglądać na MTV w latach 2011-2016. Opowiadał on historię licealistki, która przez drobny wypadek, wyglądający na próbę samobójczą, zdobyła w szkole ogromną popularność. Serial zdobył nagrodę Teen Choice oraz People’s Choice. W dorobku Iungerich są również m.in. „Damaged Goods”, „Hot Mess” i „10 Things I Hate About You”.

 

Lauren Iungerich

 

„On My Block” Iungerich stworzyła razem z Eddiem Gonzalezem i Jeremym Haftem, którzy współpracowali już wcześniej nad scenariuszem do biografii Tupaca Shakura „All Eyez on Me”.

Pierwszy sezon serialu zadebiutuje na Netflixie w 2018 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Awkward.

Komedio-dramat rozgrywający się wokół piętnastoletniej Jenny Hamilton, która musi radzić sobie z opinią samobójczyni, po tym jak jej wypadek został przez pomyłkę …