Aktualności

Stacja The CW nie ogłosiła jeszcze, które produkcje powrócą w kolejnym sezonie serialowym – na tę decyzję prawdopodobnie będzie trzeba poczekać do maja. Twórcy dwóch zagrożonych seriali („Jane the Virgin” i „Crazy Ex-Girlfriend”) już teraz planują ich przyszłe zakończenie. Wraz z rozszerzeniem czasu ramówkowego do sześciu dni w tygodniu szansa na otrzymanie przez nich po jeszcze jednym, finałowym sezonie jest dość duża.

Wspomniane seriale zagrożone są kasacją ze względu na niską oglądalność. Żaden z nich nie został oficjalnie przedłużony, jednak wszystko wskazuje na to, że ich twórcy nastawiają się na kolejny, finałowy sezon. Niedawne rozszerzenie przez stację czasu nadawania nowych odcinków do sześciu dni w tygodniu, w tym w niedzielne wieczory, dało fanom nadzieję na odpowiednie zamknięcie rozpoczętych historii.

„Jane the Virgin” śledzi losy tytułowej Jane, która została przez przypadek sztucznie zapłodniona. Dziewczyna wenezuelskiego pochodzenia wychowywana była przez matkę i babcię. Najstarsza z kobiet dbała o wpojenie jej religijnych wartości. Serial przedstawia jej zmagania z wychowaniem dziecka i codziennym życiem, w którym nie brak intryg godnych telenowel. Informacja o piątym sezonie, który miałby być ostatnim, padła podczas panelu zorganizowanego przez platformę „Create & Cultivate”. Odtwórczyni głównej roli, Gina Rodriguez, niechcący wspomniała o „powtórzeniu niesamowitych doświadczeń w przyszłym roku i finałowym sezonie”.

Jane the Virgin, The CW, finałowy sezon
Kadr z serialu „Jane the Virgin”

 

„Crazy Ex-Girlfriend” skupia się na postaci Rebecci Bunch, która po spotkaniu swojego byłego chłopaka Josha zostawia dawne życie i przeprowadza się do miasteczka, w którym mieszka mężczyzna. Tutaj powoli odnajduje prawdziwe spełnienie, a także przyjaciół, jednocześnie obsesyjnie starając się odzyskać dawną miłość. O zakończeniu serialu w kolejnym sezonie wspomniała Brosh McKenna, jego twórczyni, w wywiadzie dla „IndieWire”:

Nie otrzymaliśmy jeszcze przedłużenia na czwarty sezon. Jeśli będziemy mieć na tyle szczęścia, to przy tylu zostaniemy – sezon czwarty będzie naszym ostatnim. Staramy się odpowiednio zakończyć tę przygodę. Gdy zaczęłam pracować z Rachel [Bloom, odtwórzyni głównej roli – przyp. tłum.], stworzyłyśmy historię podzieloną na cztery części. Od początku opowiadała ona o kobiecym upadku i próbie podniesienia się.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Crazy Ex-Girlfriend

Rebecca Bunch prowadzi nudne życie, pracując w renomowanej kancelarii. Pewnego dnia rzuca wszystko i wyjeżdża do West Covina w Kalifornii, gdzie jako główny cel …


Aktualności