Aktualności

Twórca kultowego serialu „Twin Peaks” został zapytany o możliwość powstania kolejnego sezonu tej historii oraz o losy jednej z bohaterek pokazanych w trzecim sezonie.

Podczas spotkania w The Theatre at Ace Hotel, sławny reżyser wziął udział w Q&A (question and answer – pytania i odpowiedzi) na temat swojego dzieła, jakim niewątpliwie jest serial „Twin Peaks”. Jednym z pytań, które przykuło najwięcej uwagi, było to o dalsze losy jednej z postaci pojawiającej się w trzecim sezonie. Chodziło o Carrie Page, czyli kelnerkę sprowadzoną do miasteczka przez agenta Dale'a Coopera. Osoby, które widziały finał, wiedzą doskonale, czemu ta postać jest w centrum zainteresowania niejednego fana serii.

David Lynch, Twin Peaks, sezon 4
David Lynch
 

David Lynch stwierdził, że Carrie zdecydowanie zaznaczyła swoją obecność w serialu, co daje możliwość jej dalszego rozwoju w kolejnym sezonie. Przy okazji potwierdził wcześniejsze informacje pochodzące od Kyle'a MacLachlana, aktora wcielającego się w postać Coopera, że czwarty sezon jest niemal pewny. Kiedy można się spodziewać jego premiery? Na ten temat reżyser milczy.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Twin Peaks

W sennym i spokojnym miasteczku zostaje odnalezione ciało uczennicy, Laury Palmer.