Aktualności

W kwietniu poinformowaliśmy, że główną rolę w serialu „Turn Up Charlie” zagra sam Idris Elba. Teraz już wiemy, kto jeszcze wystąpi w tej produkcji.

Serial skupi się na zatwardziałym kawalerze o imieniu Charlie. Mężczyzna będący DJ-em, zostaje postawiony przed wyzwaniem zajęcia się problematyczną córką swojego przyjaciela. Jakiś czas temu informowaliśmy, że w główną rolę wcieli się Idris Elba („The Wire”). Teraz okazuje się, że u jego boku wystąpią: Piper Perabo („Covert Affairs”), JJ Feild („Turn”) oraz Frankie Hervey („Turn Up Charlie” będzie jego debiutem).

Piper Perabo odegra koleżankę po fachu Charliego, feministyczną ikonę, która porzuciła swoje chaotyczne, amerykańskie życie i zdecydowała się zamieszkać w Londynie, mając nadzieję na wiekszą stabilność. Feild wcieli się w rolę uroczego i charyzmatycznego aktora z Hollywood, który wraca do swojego rodzinnego miasta. Natomiast Frankie Hervey zostanie psotnym, rozpieszczonym, bystrym młodzieńcem.

Idris Elba, JJ Feild, Frankie Hervey, Piper Perabo, Turn Up Charlie, Netflix, Komedia
Piper Perabo

Producentem wykonawczym „Turn Up Charlie” jest sam Idris Elba. Serial będzie się składał z ośmiu odcinków, trwających po pół godziny. Jest on realizowany dla platformy Netflix. Data premiery nie została ogłoszona.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Turn Up Charlie

Idris Elba wciela się w postać wiecznego kawalera i lekkoducha, tytułowego Charliego. Całe jego życie obraca się wokół imprez, na których poza pracą odnajduje sporo …


Aktualności